about us درباره UCMS.IR

UCMS.ir یک سامانه آنلاین مدیریت محتوای حرفه ای دانشگاهی و آموزشی است که امکانات مورد نیاز اطلاع رسانی فعالیت‌ها و برنامه‌ها یک مرکز معتبر را در بر می گیرد. شما می توانید با اشتراک سالانه این سامانه به سادگی از این ابزار استفاده کرده و یک سایت و پرتال حرفه ای داشته باشید.


اهمیت پرتابل برای دانشگاه ها و موسسات علمی

پیشرفت کسب و کار خود را به ما بسپارید

طراحی مناسب، به‌روز، حرفه‌ای و در عین حال ساده یک وب‌سایت مهم‌ترین چیزی است که کاربران دنیای دیجیتال به دنبال آن هستند. این نیاز برای دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی و نهادهای آموزشی اهمیت ویژه‌ای دارد چراکه وب‌سایت‌های این مؤسسات یكی از مهم‌ترین ابزارهای اطلاع‌رسانی در مورد فعالیت‌های علمی و پژوهشی آن‌ها است و در عین حال گستردگی مخاطب و کاربران، آن‌ها را به سمت بهترین و کامل‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین روش‌های طراحی وب‌سایت سوق می‌دهد. اهمیت این مسئله زمانی بیشتر می‌شود كه بدانیم یكی از معیارهای رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاه‌ها یا همان وبومتریک، وضعیت آن‌ها در محیط وب و اطلاع‌رسانی به مخاطبین عمومی است كه متأسفانه دانشگاه‌های ایران عموماً در این رتبه‌بندی‌ها وضعیت مطلوبی ندارند. این رتبه‌بندی که هر ساله در انتهای ماه‌های ژانویه و ژوئیه به‌روز می‌شود میزان فعالیت علمی وب‌گاه‌های آموزشی را به‌صورت دوره‌ای نشان می‌دهد.

استفاده از UCMS.ir بسیار ساده است. کافی است پس از پرکردن فرم سفارش و انتخاب نوع بسته و پرداخت مبلغ، منتظر بمانید تا طراحی سایت انجام شده و کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس بگیرند.

همین حالا سفارش دهید

UCMS چیست؟

UCMS فراتر از یک CMS

UCMS.ir را می‌توان همان سیستم مدیریت محتوا و طراحی وب‌سایت‌های دانشگاهی و آموزشی تعریف کرد. ابزاری كه از طریق آن می‌توان اطلاعات بخش‌های مختلف وب‌سایت را بدون داشتن دانش فنی و برنامه‌نویسی، به‌روز كرد.با انتخاب بسته مناسب و پس از اشتراک سالانه امكان مدیریت شكل ظاهری، آیتم‌ها و ساختار وب‌سایت و همچنین تعریف سطوح دسترسی مختلف برای مدیران وب‌سایت فراهم می شود. سهولت استفاده و قیمت مناسب از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی است كه در این سیستم مدیریت محتوا به چشم می‌خورد. پشتیبانی فنی کارشناسان معماران عصر ارتباط نکته قابل توجه دیگری است که می‌توان بدان اشاره کرد.

چرا UCMS؟

با انتخاب ما پیشرفت کنید

تجربه بیش از یك دهه گذشته شركت معماران عصر ارتباط در پیاده‌سازی وب و پرتال‌های سازمانی در محیط‌های علمی و پژوهشی موجب شده تا بتوانیم نیازهای آن‌ها را در حوزه طراحی و مدیریت محتوای وب‌سایت شناسایی و خدماتی متناسب با این نیازها ارائه دهیم. این سیستم در حال حاضر در ده‌ها دانشگاه و مرکز علمی تحقیقاتی کشور پیاده‌سازی شده که از میان آن‌ها می‌توان به دانشگاه تهران، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه تبریز، دانشگاه کاشان، مرکز قلب و عروق شهید رجایی، بیمارستان بقیه ا... الاعظم، پژوهشکده آمار، دانشگاه هنر، دانشگاه امام صادق، دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز، دانشگاه آزاد واحد کرج، دانشگاه آزاد واحد تهران شمال، دانشگاه آزاد واحد ساوه و …. اشاره کرد. برای مشاهده فهرست کامل مشتریان و خدمات ما اینجا را کلیک کنید